Nowa pompa o klasie energetycznej A i stałym natężeniu przepływu (z dynamicną regulacją przepływu) do urządzenia typu monoblok o mocy 5 kW.

Pompa obiegowa o klasie energetycznej A dostosowuje ciśnienie wody do aktualnego zapotrzebowania, co skutkuje niższym zużyciem energii i cichszą pracą zaworów oraz ułatwia instalację.

Porównywanie zużycia energii przez pompy standardowe i pompę o klasie energetycznej A

Oszczędność o 38%*

*Na podstawie danych z rynku niemieckiego i przy założeniu, że moc pompy o klasie enegetycznej A może być różna w zależności od zużycia i ceny energii.

Maksymalne oszczędności, maksymalna wydajność, minimalna emisja CO2, minimalne zapotrzebowanie na miejsce.


 

Firma Panasonic opracowała nowe urządzenia Aquarea typu monoblok i split przeznaczone dla domów, w których niezbędne są urządzenia o wysokiej efektywności i osiągach. Urządzenia serii Aquarea mogą pracować niezależnie od warunków atmosferycznych, przy temperaturach powietrza nawet 20 stopni C! Są one łatwe w instalacji we wszystkich typach budynków zarówno nowych jak i istniejących. Nowe wysoko wydajne urządzenia serii Aquarea pomagają spełnić surowe wymagania budowlane i obniżyć koszty budowy.

 

DOM KONWENCJONALNY-PORÓWNANIE CAŁKOWITEGO ZUŻYCIA ENERGII ZE ZUŻYCIEM PRZY ZASTOSOWANIU POMP CIEPŁA FIRMY PANASONIC.

 

CAŁKOWITE ZUŻYCIE W DOMU KONWENCJONALNYM

 

ZUŻYCIE ENERGII PRZY ZASTOSOWANIU POMP CIEPŁA FIRMY PANASONIC

OGRZANIE

PODGRZANIE WODY UŻYTKOWEJ

URZĄDZENIA GOSPODARSTWA DOMOWEGO

 

NOWE URZĄDZENIA SĄ KOMPATYBILNE Z WIĘKSZOŚCIĄ SYSTEMÓW GRZEWCZYCH I OFERUJĄ BARDZO WYSOKĄ SPRAWNOŚĆ NAWET W NISKICH TEMPERATURACH

 

COP (WH-MDC05F3E5)

 

WYDAJNOŚĆ GRZEWCZA (WH-MDC05F3E5)

W temp. 15C

W temp. -7C

W temp. 2+C

W temp. +7C


WIEMY, JAK WAŻNA JEST CICHA PRACA POMP CIEPŁA

firma Panasonic stworzyła tryb nocny, pozwalający w razie potrzeby jeszcze bardziej obniżyć hałas emitowany przez pompę ciepła.

 


Techniklima
  1. ciśnienie akustyczne mierzone w odległości 1m od jednostki zewnętrznej na wysokości 1,5m
  2. W warunkach standardowych, przy pracy z pełną wydajnością grzewczą, w temperaturze +7C (woda grzewcza 35C) dane dotyczą dwuwentylatorowej jednostki zewnętrznej. W przypadku jednowenlatorowych jednostek zewnętrznych obniżenie poziomu hałasu wynosi 3dB(A)

TECHNIKLIMA
Działkowa 57 lok. 11
05-808 Pruszków / Warszawa