Wydajne ogrzewanie pomieszczeń i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej

AQUAREA

1.

wysoka sprawność

2.

niezawodność

3.

cicha praca jednostek zewn.

4.

łatwa instalacja

Nowe systemy firmy Panasonic z pompami ciepła typu powietrze-woda serii Aquarea mogą pracować nawet przy 20 stopniach mrozu


 

Nowe systemy serii Aquarea firmy Panasonic, wykorzystujące pompy ciepła o wysokiej efektywności, nie tylko ogrzeją wodę użytkową , ale także bardzo wydajnie chłodzą pomieszczenia w sezonie letnim. Zapewniają pełen komfort niezależnie od pogody, nawet kiedy temp. na zewnątrz spada do -20C. Nowe pompy ciepła firmy Panasonic zostały zaprojektowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie na budynki energooszczędne. Urządzenia charakteryzują się wysoką efektywnością i niskimi kosztami eksploracji.

Panasonic

Panasonic oferuje zróżnicowaną gamę rozwiązań, dzięki, którym twój dom jest bardziej energooszczędny, a instalacja urządzeń grzewczych - Tańsza i łatwiejsza.

Więcej

Wysokowydajne pompy ciepła DO DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Marka: Panasonic

 


Wydajność grzewcza: 3-16 kW.

 

Więcej

Pompa T-cap DO PRACY W SKRAJNEJ NISKIEJ TEMPERATURACH

 


Wydajność grzecza: 9-16 kW

 

Więcej

Pompa ciepła AQUAREA HT Idealne do modernizacji. Zielona energia w tradycyjnych grzejnikach.

 


Wydajność grzewcza: 9 | 12 kW.

 

Więcej

Nowe moduły All-in-one Atrakcyjne wzornictwo, łatwa instalacja, wysoka sprawność.

WYDAJNOŚĆ GRZEWCZA 3-16 kW.

Nowy moduł hydrauliczny tupu All-in-One + zbiornik 200l


Nowe moduły All-in-One to rozwiązanie, które dzięki fabrycznie preinstalowanemu orurowaniu i podłączeniom elektrycznym pomiędzy modułem hydraulicznym, a zbiornikiem skraca czaas montażu o ponad połowę. Moduły zajmują niewiele miejsca, a dzięki stylowemu wzornictwu można je zainstalować np: w kuchni. Dodatkowo Panasonic stworzył serię sterowników umożliwiających kontrolę dwóch stref grzewczych, układów kaskadowych i biwalentnych.

 • Układ o wysokiej sprawności
 • Łatwa instalacja
 • Pompa klasy A
 • W zestawie zbiornik 200l
 • Łatwe podłączenia zdalnego sterownika HPM

Pompy ciepła


Produkty najwyższej jakości od firmy Panasonic:

 • Najlepszy nierdzewny zasobnik wody, z doskonałą izolacją zmniejszającą straty ciepła
 • Duża powierzchnia wymiany, podnosząca wydajność,
 • Najlepiej działający moduł hydrauliczny do podgrzewania wody

Kompatybilność


Możliwość zainstalowania do trzech zdalnych sterowników Nowy sterownik zdalny.

Nowe funkcje:

 • Automatyczny tryb ogrzewania i chłodzenia
 • Wyświetlanie zużytych energii
 • Tryb wakacyjny/świąteczny
 • Możliwość zainstalowania sterownika Heat Pump Manager dla ponad 600 rodzajów instalacji (sterowanie dwustrefowe, układ biwaletny np.).
 • Sterownik Heat Pump Manager z dotykowym ekranem LCD

Asortyment serii


Moduły o wydajności 3, 5, 7, i 9 kW z pompami jednofazowymi 12, 14 i 16 kW

Panele fotowoltaniczne + sterowanie HPM

Nowy sterownik

Klimakonektory Aquarea Air

Nowy zasobnik Aquarea

Asortyment Aquarea

Kontrola i kompatybilność

Sterowniki Aquarea Manager nowej generacji


Inteligentne sterowniki nowej generacji, przeznaczone do obsługi ekologicznych układów ogrzewania, posiadają wbudowane uniwersalne, samodzielne sterowniki do sterowania układami ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Po podłączeniu routera wszystkie dane dotyczące układu ogrzewania pracującego pod kontrolą sterowników HPM stają się dostępne przez Internet. Stwarza to możliwość zdalnego monitorowania systemu przez firmy instalujące i serwisujące, a także przez samych użytkowników. Firma Panasonic opracowała również tryb łatwego uruchomiania układu z poziomu sterownika HPM. Układ biwalentny można uruchomić już w 10 minut!

Internet Control- system sterowania przez internet. Łatwa instalacja. Maksymalne korzyści.


Internet Control to system nowej generacji, pozwalający w łatwy sposób zarządzać pracą klimatyzatora lub pompy ciepła przez internet- za pośrednictwem smartfona i tabletu z systemem Android lub iPhone'a/iPada, czy też komputera PC.

Prosta instalacja: Moduł Internet Control należy podłączyć do klimatyzatora lub pompy ciepła za pomocą dostarczonych w komplecie przewodów połączeniowych, a następnie skonfigurować jego połączenie ze swoim punktem dostępu WiFi

Kompatybilność: integracja z systemami KNX, Zig Bee i Modbus umożliwia pełny dwukierunkowy monitorig i sterownia wszystkimi parametrami roboczymi.


Dążąc do zapewnienia optymalnych rozwiązań dla swoich klientów, firma Panasonic współpracuje z wieloma partnerami. Jeden z nich opracował szereg interfejsów przeznaczonych specjalnie do naszych urządzeń i umozliwiających pełne , dwukierunkowe monitorowanie i sterowanie funkcjami urządzeń serii Aquarea za pośrednictwem protokołów KNX,ZigBee i Modbus.

TECHNIKLIMA
Działkowa 57 lok. 11
05-808 Pruszków / Warszawa